Reklama
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:05)

  Moja ścieżka życia, którą dzieliłam z Emilem, dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących wpływu osób trzecich na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości” – napisała Doda w specjalnym oświadczeniu. W ten sposób potwierdziła plotki o rozstaniu z narzeczonym. Nie podała jednak konkretnej p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 18 grudnia 2015 (13:05)

  Kiedyś piosenkarka miała niewyparzony język i atakowała każdego, kto ją obraził. Teraz puściła płazem to, że została nazwana „taniochą”. Dlaczego? Była awanturnicą, a stała się szlachetną damą... Doda ma kłopoty i dlatego tak się teraz stara?!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 14 grudnia 2015 (14:00)

  Ten proces o ochronę dóbr osobistych ciągnie się kilkanaście miesięcy, a finału wciąż nie widać!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 10 grudnia 2015 (10:00)

  „Choć to nie takie proste, czas z uśmiechem wejść w nowy etap życia”, napisała Doda, po czym oświadczyła jednemu z dzienników: „Na pewno w przyszłości wyjdę za mąż, jest to więcej niż pewne, ale to się jeszcze okaże za kogo”.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 4 grudnia 2015 (11:05)

  Z okazji Światowego Dnia Transplantacji Dorota Rabczewska (31) promuje oddawanie organów po śmierci. Artystka zamierza przekazać wszystkie organy oprócz... serca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 16 listopada 2015 (08:00)

  Miłość z problemami. Znowu są razem, ale ślubu teraz nie będzie!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 13 listopada 2015 (15:05)

  Po trzech latach procesów Trybunał Konstytucyjny ogłosił, że Dorota Rabczewska (31) ma zapłacić grzywnę 5 tys. zł za obrazę uczuć religijnych. Chodzi o jej wypowiedzi, dotyczące Biblii: „Ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła” oraz „Bardziej wierzę w dinozaury niż w Biblię”. Trybunał stwierdził, że karanie grzywną za obrazę uczuć religijnych jest zgodne z konstytucją. Doda zapowiada, że odwoła się do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 10 listopada 2015 (15:05)

  Swego czasu Dorota Rabczewska (31) powiedziała, że bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię. Dodała przy tym, że ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś gość napruty winem i palący zioła! Piosenkarka została pozwana do sądu za obrazę uczuć religijnych. W sądzie Doda przegrała i została skazana na grzywnę w wysokości 5 tys. zł. Piosenkarka skierowała w tej sprawie wniosek do Trybunału Konstytucyjnego – czy karanie za takie słowa jest zgodne z polską konstytucją. Trybunał w

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 4 listopada 2015 (14:06)

  Nawet gwiazda powinna zastanowić się, nim coś powie. Przekonała się o tym Dorota Doda Rabczewska (31). Już w styczniu 2012 roku skazano ją za nieprzemyślane wypowiedzi publiczne.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 2 listopada 2015 (13:00)

  Mieszkańcy apartamentowca na warszawskim Mokotowie, w którym Doda (31) od lat ma własne „M”, zaskoczeni byli ostatnio częstotliwością jej wizyt w domu. Wszak od kilku miesięcy mieszkała z ukochanym Emilem Haidarem gdzie indziej. Ale to się zmieniło… Jak również to, że na jej dłoni nie błyszczy już okazały, wart podobno ćwierć miliona złotych pierścionek zaręczynowy z różowym brylantem! Wszystko układało się idealnie Było jak w bajce… Gorące uczucie, życie niczym wiec

  Czytaj więcej Komentarzy:0