Reklama
 • Środa, 2 września 2015 (13:00)

  Nie zakończyła się jeszcze sądowa batalia Dody (31) z Agnieszką Szulim (37) związana z ich bójką w toalecie w Chorzowie, a między wokalistką i dziennikarką znów zgrzyta. Rabczewska chciałaby już o incydencie zapomnieć, ale Szulim wydaje się nie być zainteresowana takim rozwiązaniem. – Odkąd Agnieszka ma nową dziewczynę, jest bardziej butna – wypaliła piosenkarka, dosadnie komentując fryzurę partnera Agnieszki, Piotra Woźniaka-Staraka.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 sierpnia 2015 (13:05)

  Kolejna rozprawa nie przyniosła wyroku, ale ujawniła pewien sekret!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 sierpnia 2015 (08:05)

  O tym, że Doda (31) planuje ślub z Emilem Haidarem (34), pisaliśmy tydzień temu. Piosenkarka nie ukrywała, że marzy o uroczystości, która odbędzie się w gronie bliskich.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 24 sierpnia 2015 (08:00)

  Oskarżona o pobicie przez Agnieszkę Szulim Doda kolejny raz stawiła się w sądzie. Według naszego informatora za tamtą napaścią kryje się zazdrość o byłego ukochanego!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 21 sierpnia 2015 (08:06)

  Zdjęcie, które wokalistka (31) opublikowała na Instagramie, wywołało sporą sensację. Widać na nim jej ukochanego Emila Haidara (34), a na pierwszym planie obrączkę na serdecznym palcu prawej dłoni Dody. Nic dziwnego, że fani zaczęli przesyłać młodej parze gratulacje. Piosenkarka postanowiła skomentować sytuację. – Kochani, czego się dowiedziałam, przebywając od kilku dni na urlopie? Otóż – jestem już mężatką po raz drugi. Bardzo dziękuję za gratulacje. Ale to jednak nieprawda, warto czasami p

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 19 sierpnia 2015 (14:05)

  Doda i biznesmen Emil Haidar (34) spotykają się dopiero od października zeszłego roku, ale śpieszy im się do ołtarza. „Powiedziałam »tak« już jakiś czas temu”, wyznała Doda na Instagramie pod koniec lipca.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 14 sierpnia 2015 (14:00)

  Nierozłączna para. Dorota Rabczewska i Emil Haidar są razem wyjątkowo szczęśliwi i mają poważne plany.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 14 sierpnia 2015 (13:00)

  Doda wie, jak podgrzać atmosferę wokół swojej osoby. Piosenkarka twierdzi, że podczas koncertu w Szastarce nagle rozpętała się wielka burza i omal nie zginęła pod zawaloną sceną. W ostatniej chwili została z niej ściągnięta. Jej występ przerwano. Zupełnie inną wersję wydarzeń przedstawiają władze gminy. Tłumaczą, że scena została od razu złożona po tym, jak Rabczewska z niej zeszła. Nie było też mowy o żadnym zawaleniu się estrady.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 sierpnia 2015 (08:05)

  O tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie przekonała się ostatnio znana dziennikarka Krystyna Pytlakowska. Z jej konta w banku Citi Handlowy zniknęły zgromadzone przez lata oszczędności. Hakerzy skradli prawie 90 tys. zł! Na wieść o tym zdarzeniu natychmiast zareagowała bliska pokrzywdzonej Doda (31). Gwiazda zadzwoniła do swojej przyjaciółki i zaoferowała pomoc finansową. Trzeba przyznać, że piosenkarka ma gest i potrafi zachować dystans do samej siebie. Nie gniewa się na Kr

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 7 sierpnia 2015 (11:05)

  Królowa, która jest tylko jedna, rozpoczęła w Krakowie nową, letnią akcję radia RMF FM pod hasłem Koncert za jeden uśmiech. Zabawa polega na tym, że słuchacze rozgłośni, wchodząc na stronę www.rmf.fm, decydują, gdzie w ich miejscowości zagra koncert któraś z gwiazd. Może być ono nawet najbardziej szalone – np. uliczny skwer, ale także dach, dworzec kolejowy, a nawet... kajak! Oprócz Dody (31) radiowcy namówili do współpracy m.in. wokalistkę Margaret i ulubieńca zakochanych dziewczyn – Rafała

  Czytaj więcej Komentarzy:0