Reklama
  • Środa, 15 lutego (08:00)

    Doda i Emil Haidar. Trudny koniec roku

Nie kończą się kłopoty Dody (32), która rok temu rozstała się z Emilem Haidarem. Jak donoszą media, czekają ją kolejne batalie sądowe, a być może także wizyta komornika.

Reklama

– Mój narzeczony, który miał zostać moim mężem, założył mi w sądzie cztery sprawy, między innymi o zwrot prezentów i jakieś wymyślone bzdury – przyznała niedawno gwiazda w wywiadzie. Artystka przegrała już proces z byłym ukochanym o zwrot pierścionka zaręczynowego z brylantem, który od niego dostała.

Problem polega na tym, że tego, wartego 225 tys. zł prezentu, podobno jeszcze nie oddała. Chodzą słuchy, że Emil nie mogąc się doczekać jego zwrotu, rozważa oddanie sprawy do komornika. Na tym jednak nie koniec. W sądzie ma się rozpocząć sprawa o zniszczenie mienia przez Dodę.

Jak wieść niesie, miała ona porysować samochód Haidarowi. W prokuraturze w przygotowaniu są natomiast jeszcze trzy kolejne sprawy przeciwko niej. Pierwsza ma dotyczyć pomówienia Emila w środkach masowego przekazu.

Druga szantażu przy pomocy intymnych zdjęć, a trzecia zakładania przez Dodę nielegalnych podsłuchów. Artystkę czeka trudny koniec roku...

Na żywo

Zobacz również

  • Uwielbia prowokować nie tylko na scenie. Dorota Rabczewska (32) nie potrafi żyć bez skandali i kolorowego życia. Ale kiedy rodzicom piosenkarki dzieje się coś złego, rzuca wszystko i jedzie do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.