Reklama
  • Poniedziałek, 6 marca (13:05)

    Dorota Rabczewska i Małgorzata Rozenek. Padły mocne słowa

Żonie piłkarza puściły nerwy. Choć on nie daje jej powodów do zazdrości wolałaby, aby jego była ukochana dała im już spokój.

To już nie pierwszy raz, gdy Doda (32), była żona Radka Majdana (44) wtrąca się w jego związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan (38). Po ślubie pary, który odbył się we wrześniu w Konstancinie, Rabczewska wyznała w wywiadzie, że drgnęło jej tego dnia serce. Życzyła też Radkowi, aby Małgosia była jego ostatnią żoną. Niedawno zaś pojawiły się głosy, że wokalistka, która po rozstaniu z piłkarzem nie może ułożyć sobie życia, wciąż ma do niego duży sentyment i żałuje, że nie udało im się stworzyć trwałego związku . A wszystko za sprawą jej wypowiedzi.

– Przynajmniej Małgosia ma teraz dobrego męża. Nie było innego wyjścia. To było wielkie uczucie, ale toksyczne, i w pewnym momencie się wypaliło. Przestałam kochać Radka. Mimo to jeszcze przez rok po rozwodzie spotykaliśmy się ze sobą – stwierdziła Rabczewska.

Reklama

Ta wypowiedź nie przypadła do gustu aktualnej żonie Radosława. Małgosia na Instagramie odpowiedziała ostro na tę zaczepkę, wbijając Dodzie przy okazji szpilę. – Mądra kobieta z każdego mężczyzny zrobi dobrego męża stanu. Głupia kobieta z żadnego mężczyzny nie zrobi nawet dobrego męża – napisała ze złością. Jednak, gdy nieco ochłonęła, usunęła ten wpis. Czyżby była zazdrosna o Dodę?

Na żywo

Zobacz również

  • Uwielbia prowokować nie tylko na scenie. Dorota Rabczewska (32) nie potrafi żyć bez skandali i kolorowego życia. Ale kiedy rodzicom piosenkarki dzieje się coś złego, rzuca wszystko i jedzie do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.